Produkcja form wtryskowych

O NAS


Firma rozpoczęła swoją działlność w 2008 r. Założyciele spółki mając wieloletnie doświadczenie w branży form wtryskowych spotykali się często z potrzebą szybkiej, awaryjnej regeneracji form. Dołożyli zatem wszelkich starań aby spawanie laserowe udostępnić firmom z naszego regionu. Poczatkowo oferowano głównie LASEROWĄ REGENERACJĘ form wtryskowych, która zapoczątkowała w regionie podkarpackim nową erę w dziedzinie napraw i regeneracji form wtryskowych. 

Stopniowo, dzięki stałemu wzbogacaniu parku maszynowego, zwiększano zakres świadczonych usług by wkrótce rozpocząć produkcję nowych form wtryskowych 1- i 2-komponentowych oraz form do ciśnieniowego odlewania aluminium.

Ponadto w stałej ofercie firmy znajdują się usługi w zakresie:

- regeneracji form z użyciem techniki laserowego napawania
- modernizacji i modyfikacji form
- napraw i wykonania części zamiennych

- udrażniania systemu chłodzenia form o długim okresie eksploatacji

- frezowania elektrod z różnych materiałów

- skanowania optycznego 3D

 

Drugą gałęzią działalności spółki jest działalność związana z monitoringiem produkcji. Jesteśmy producentem i dystrybutorem systemu zdalnego monitoringu produkcji Moldmaker.pl, współpracującego z bezprzewodowymi licznikami montowanymi na formach, wtryskarkach, wykrojnikach i innych urządzeniach produkcyjnych.

Nasi klienci reprezentują szerokie spectrum branżowe: od przemysłu samochodowego, sprzętu gospodarstwa domowego, przemysłu odzieżowego przez budownictwo, przemysł meblowy po przemysł opakowaniowy, odzieżowy i spożywczy.

 

PRODUKCJA FORM            MODERNIZACJA FORM              LASEROWA REGENERACJA